SILVER & METAL / Silver / Rökelsekar 2575221
nr 257 5221
Rökelsekar
Lenght: ()
Silver, Mellaneuropa, 1800-tal
Estimate:
500
Sold:
SEK 400
Auction date:
Monday August 11 2003
at 16:00:00
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.